راهنمای خرید

نکاتی در خرید یخچال

یخچال

انواع یخچال و هزینه ها

بهترین یخچال برای خانه شما آن یخچالی است که متناسب با نیازهای خانه شما باشد، در اینجا تجزیه و تحلیل انواع استاندارد یخچال، ظرفیت ها و محدوده قیمت وجود دارد.

فریزر بالا: این سبک کلاسیک بیشترین طول عمر را دار، محفظه فریزر در بالای واحد قرار دارد و یخچال در زیر آن قرار دارد

این یخچالهای غیر قابل جابجایی فضای ذخیره سازی قابل استفاده زیادی را دارند، به خصوص در مقایسه با یخچال فریزرهایی با ویژگی هایی مانند آبسرد کن و یخ سازها ، که داخل فضا را می گیرند. آنها در بین یخچال ها باریک ترین هستند، عرض های معمولی بین 30 تا 33 اینچ هستند. آنها بسیار کارآمد هستند و 10 تا 25 درصد انرژی کمتری نسبت به یخچال های فریزر پایین و یخچال ساید بای ساید استفاده می کنند با این حال هنوز هم جزو لوازم برقی پر مصرف به حساب می آیند. کمترین قیمت را دارند، قیمت ها از حدود 500 دلار شروع می شود.

فریزر پایین: راحت هستند زیرا محفظه یخچال در دیدرس و محتویات را به راحتی در دسترس قرار می دهند

یک مدل دو درب دارای یک درب یخچال در قسمت بالا و یک درب بزرگ فریزر در پایین است؛ ظرفیت متوسط آنها 22 فوت مکعب است و عرض آنها از 30 تا 33 اینچ است. یک مدل درب فرانسوی دارای دو درب کنار هم در قسمت بالا و یک درب فریزر در پایین است، آنها عموماً از یخچال های دو درب گسترده ترند، ظرفیت متوسط 24 فوت مکعب است و عرض آن از 33 تا 36 اینچ است. قیمت ها از حدود 700 دلار شروع می شود. نکته: یخچال با فضای ذخیره سازی 19 تا 22 فوت مکعب انتخاب خوبی برای یک خانواده چهار نفره است.

یخچال ساید بای ساید: اینها برای خانوارهایی که، می خواهند فضای بیشتری به یخچال و فریزر اختصاص دهند ایده آل هستند

آنها به صورت عمودی به دو قسمت تقسیم شده اند، یک طرف دستگاه فریزر و طرف دیگر آن یخچال است. عرض معمولی از 32 تا 36 اینچ است. ظرفیت متوسط در حدود 24 فوت مکعب است. قیمت ها از حدود 900 دلار شروع می شود.

یخچال های چهار درب: اینها برای خانواده های پرجمعیت ایده آل هستند

آنها مملو از محفظه هایی هستند که می توانند مواد غذایی را تازه تر نگه دارند، ظرفیت متوسط آنها 28 فوت مکعب است. آنها در بالا به یک یخچال به سبک فرانسوی، یک درب میانی که یک کشو برای وسایل دم دستی و یک فریزر پایین مجهز شده اند. آنها به کنترل دما و آبسردکن مجهز شده اند. قیمت ها از حدود 2000 دلار شروع می شود.

یخچال و فریزرهای عمیق و کم عمق کابینتی: مشخصات آنها عمق آنهاست؛ بنابراین جلوتر از کابینت ها و پیشخوان های استاندارد نیستند

آنها در دو سبک وجود دارند: فریزر پایین و درهای فرانسوی و کنار هم. هر دو سبک حدود 28 فوت مکعب فضای ذخیره سازی را ارائه می دهند. بسیاری از مدل ها شامل ویژگی هایی مانند کنترل دمای محفظه و دستگاه های پخش آب و یخ هستند. برای ایجاد یک ظاهر یکپارچه داخلی برای کسری از قیمت، می توان یخچالها را با یک پانل کابینت روکش سفارشی کرد. قیمت ها از حدود 2000 دلار شروع می شود. ارتفاع ، عرض و عمق منطقه را اندازه بگیرید؛ فاصله حداقل 1 اینچ را در کناره ها، پشت و بالا برنامه ریزی کنید. اگر در کنار دیوار قرار گرفته باشد، دو طرف حداقل به 2 اینچ فاصله احتیاج دارند تا درب بتواند کاملاً باز شود. فاصله درب را در ذهن داشته باشید، انسداد مانند دیوار کناری یا پیشخوان ممکن است تعیین کند که درب یخچال جدید شما باید به چپ یا راست بچرخد.

یخچال های رنگی

یخچال های موجود در ویترین فروشگاه ها در رنگ های ثابت مانند سفید، سیاه، خاکستری و ضد زنگ موجود هستند؛ برای اینکه یخچالی به رنگ هایی مانند قرمز، نارنجی یا سبز بدل شود، باید از تولید کننده بخواهید که برای شما یخچال سفارشی بزند. یخچال رنگی 9.2 فوت مکعبی و یک درب یکپارچه با سبکی یکپارچه حدود 2000 دلار هزینه دارد، در حالی که یخچال دو درب 20/6 فوت مکعبی می تواند 3000 دلار و بیشتر باشد.

کارکرد یخچال

بسیاری از محفظه های ذخیره سازی و گزینه های انعطاف پذیر ذخیره سازی، با ویژگی های ذخیره سازی مانند بخش های درب دار که فضای قفسه های داخلی را آزاد می کند، قفسه های شکافته شده که فضایی برای بطری های بلند را ایجاد می کند، قفسه های قابل تنظیم که جای چیزهای بزرگ را فراهم می کند و تقسیم بخش های قابل انعطاف که گروه بندی اقلام را آسان می کند. محفظه های کنترل شده توسط رطوبت، سبزیجات برگ دار معمولاً به میزان رطوبت بسیار بیشتری نسبت به سیب یا انجیر نیاز دارند. این ویژگی به شما امکان می دهد محصولات را در سطح رطوبت مناسب ذخیره کنید تا آنها مدت بیشتری تازه بمانند، یک یخچال با محفظه هایی با کنترل رطوبت از حدود 1200 دلار شروع می شود. آلارم درب اگر درب یخچال کاملاً بسته نشود، بوق می زند یا به صدا در می آید که به جلوگیری از اتلاف انرژی و خراب شدن غذا کمک می کند. نکته: پس از یافتن یخچال مناسب، از چانه زدن در مورد قیمت نترسید، با انجام این کار می توانید مقداری در بودجه خود صرفه جویی کنید. جمع بندی اینکه یخچال از مهم ترین لوازم آشپزخانه به حساب می آید که نبود آن زندگی را سخت می کند.

ویژگی ها و عملکردهایی که برای آنها نباید پولی بپردازید

دستگاه های خودکار آب، نوشیدنی و یخ؛ اگرچه ویژگی هایی مانند اینها راحتی را افزایش می دهند، اما هزینه های نگهداری سالانه را نیز افزایش می دهند، توزیع کننده ها ضمن کاهش فضای ذخیره سازی، قیمت خرید یخچال جدید را نیز تا 250 دلار افزایش می دهند.

محفظه های خنک کننده سریع مانند چیلر: با فعال شدن، این ویژگی نوشیدنی های ولرم را سرد می کند؛ حدود دو دقیقه طول می کشد تا دو قوطی نوشابه یا یک بطری را خنک کند؛ از آنجا که استفاده از یخساز اتوماتیک یخچال می تواند هزینه های انرژی را تا 20٪ افزایش دهد، بنابراین ما گمان می کنیم که یک ویژگی مانند این نیز می تواند باعث افزایش مصرف برق شود به خصوص اگر به صورت روزانه یا هفتگی استفاده شود.

نکته: خدمات پس از فروش را قبول کنید زیرا در دوره گارانتی به ندرت لوازم خانگی خراب می شوند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *